24 Чер 2026, Ср

Встановили рекорд на матчі “Шахтаря” з “Епіцентром” 

Поширити

На матчі між “Епіцентром” та “Шахтарем” у Тернополі зібралася рекордна кількість глядачів. Стадіон імені Романа Шухевича відвідали 9850 вболівальників обох команд.

Ця цифра стала найвищим показником відвідуваності матчів Української Прем’єр-ліги з початку повномасштабної війни. Попередній рекорд було побито під час першого туру нового сезону. Про це свідчить статистика на сайті УПЛ.

“Епіцентр” проводить домашні матчі у Тернополі через відсутність власної арени, яка б відповідала вимогам вищого дивізіону. Новачок УПЛ обрав тернопільський стадіон як основне місце для проведення матчів у чемпіонаті.

Поєдинок відкрив новий сезон Української Прем’єр-ліги та одразу встановив новий стандарт відвідуваності. З моменту запровадження обліку глядачів на матчах УПЛ після початку війни такої кількості вболівальників на стадіоні ще не було.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *