Директор Малієвецького обласного історико-культурного музею Анастасія Донець запрошує всіх на толоку. Про це вона повідомила на своїй сторінці фейсбук.
Вона просить допомоги та прибрати парк, який постраждав від нещодавньої буревію.
Протягом тижня частину робіт уже виконали працівники ДСНС та комунальні служби. Проте залишилося гілля, яке потрібно зібрати.
Аби привести до ладу старовинний парк графа Орловського, організовується велика толока, на яку запрошують усіх небайдужих фізично прибрати територію парку від наслідків стихії – повалених дерев і гілок.
Толока запланована на суботу 2 серпня цього року. Волонтерам гарантують цікаву екскурсію та смачний обід.
За словами Анастасії Донець, безкоштовний транспорт чекатиме на двох локаціях:
9.00 – Хмельницький, обласна філармонія;
9.00 – Кам’янець-Подільський, стадіон ім. Г. Тонкочеєва.
Записатися на толоку можна за телефоном: +380 986 674 6224


