Ще одна партія нових тролейбусів, придбаних у співпраці з ЄБРР та європейськими партнерами, вже на вулицях міста, – повідомляє на своїй фейс-бук сторінці голова Хмельницької тергромади Олександр Симчишин.
Це 5 низькопідлогових тролейбусів з системами відеоспостереження в салоні і зовні; тепловою кнопкою на дверях; моніторами, якісною звуковою апаратурою (внутрішньою і зовнішньою); WIFI; USB-портами для заряджання гаджетів під час руху тощо; системою кондиціонування і у кабіні водія, і у салоні; з місцями для крісел колісних, дитячих візків та місцем для собаки-поводиря.
Наступну партію, а це ще 10-ть одиниць, очікують на День міста, решта – в березні 2026 року.
Проєкт загалом передбачає придбання 44 нових тролейбуси, з них 10 – на автономному ходу до 20 км.
З 1 вересня місто планує збільшити кількість тролейбусів, що виходять у рейси.


