Захищав Україну на передовій, а тепер став адміністратором в команді сервісного центру МВС на Тернопільщині.
Історія Костянтина – про силу та волю до перемоги.

У 2015-му він вперше одягнув форму прикордонника. У 2022-му – вже як боєць, який став на захист України. Виконував бойові завдання, ніс службу, доки одне з них не змінило все: важке поранення, госпіталь, діагнози… ампутація кінцівки.
«Після поранення я зрозумів одне: для того, щоб жити повноцінно, потрібно бути серед людей і бути корисним. Уже не на передовій – а тут, в рідному місті», – каже Костянтин.
Костянтин дізнався про вакансію адміністратора випадково. Не роздумуючи, подав резюме. Прийшов на співбесіду та почав нову сторінку. Сьогодні він працює з людьми та для людей, а поруч – команда, яка підтримує.
«Робота цікава, живу нею. Знову відчуваю себе потрібним», – ділиться герой. Захоплюємось нашим колегою. Його історія – не просто про зміну професії. Вона про внутрішню незламність. Про дорогу назад до себе.
Про те, що війна може забрати багато – але не здатна забрати волю жити далі. Дякуємо, Костянтине!. За відвагу на фронті й віру в команду сервісних центрів МВС. За те, що продовжуєш – попри все і разом з нами.


