Інсультний центр Хмельницької міської лікарні вдруге поспіль отримав найвищу міжнародну відзнаку — «Diamond Status» від Європейської організації інсульту (ESO), – повідомляє Хмельницька міська рада.
Цю нагороду команда отримала під час XI Європейської конференції з питань інсульту (ESOC 2025), яка нещодавно відбулася в Гельсінкі, Фінляндія.
Це одна з найпрестижніших подій у галузі інсультної медицини. Цьогоріч вона зібрала понад 4200 учасників із 96 країн, зокрема провідних лікарів, науковців та експертів з охорони здоров’я.
Фахівці інсультного центру поділилися напрацюваннями у лікуванні гострого інсульту, зокрема впровадженням сучасних клінічних протоколів, удосконаленням госпітального маршруту пацієнтів та міждисциплінарною співпрацею.
«Diamond Status» — це визнання високої якості допомоги в п’яти ключових напрямках:
– швидкість і ефективність тромболітичної та ендоваскулярної терапії;
– дотримання міжнародних клінічних стандартів;
– якість госпітального догляду;
– командна робота та постійне вдосконалення;
– профілактика повторних випадків інсульту.

