24 Чер 2026, Ср

Військовий ліцей на Хмельниччині урочисто випустив 110 майбутніх прикордонників

Поширити

У Військовому ліцеї Державної прикордонної служби України на Хмельниччині відбувся урочистий випуск. Цьогоріч 110 ліцеїстів успішно завершили навчання та отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Більшість із них планують продовжувати славні традиції прикордонного відомства.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв України та прикордонників, які віддали життя за свободу й незалежність нашої держави.
Із напутнім словом до випускників звернувся начальник Військового ліцею полковник Валерій Хіміч. Він побажав молоді впевнено йти до поставлених цілей, залишатися відданими своїй державі та завжди пам’ятати цінності, які прищеплює ліцей.
Розділити радість свята з випускниками прибули начальник управління професійної підготовки Департаменту персоналу Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Олег Фігура, ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького полковник Олександр Мейко, голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, заступник Хмельницького міського голови Василь Новачок, а також батьки, друзі ліцеїстів та інші почесні гості.
Понад 70 ліцеїстів планують вступати до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та продовжувати славні традиції прикордонного відомства.
🎉Вітаємо випускників 2026 року із завершенням навчання та бажаємо успіхів, нових звершень і впевненого кроку до здійснення мрій. Нехай знання, здобуті у стінах ліцею, стануть надійним фундаментом для майбутніх перемог і служіння Україні.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *