24 Чер 2026, Ср

В багатодітної родини з Кам’янеччини народилась трійня

Поширити

Тиждень на Хмельниччині розпочався з надзвичайної та радісної події. У Хмельницькому обласному перинатальному центрі з’явилося на світ «потрійне диво» — двоє хлопчиків та дівчинка.

Малюків назвали Марк, Матвій та Анна. Їхня матір Оксана — жителька Кам’янець-Подільської територіальної громади. Вдома на нових членів родини з нетерпінням чекає велика сім’я: у малюків уже є двоє сестричок та братик. Тепер родина виховуватиме шістьох дітей.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *