Третій центр управління відходами відкрили у Хмельницькому. Він розташований на вулиці Князя Святослава Хороброго, 1 (територія ХКП “Спецкомунтранс”).
12 березня центр офіційно презентували. А вже від завтра усі охочі мешканці Хмельницької міської громади можуть користуватися його послугами. Про це повідомили на сторінці “Розумного довкілля. Хмельницький”.
Зазначається, що центр управління відходами працюватиме щодня без вихідних із 08:00 до 19:00.
Сюди можна принести:
- пластикові пляшки (PET та HDPE)
- поліетилен (LDPE)
- скло
- папір та картон
- комбіноване паковання
- метал
- небезпечні відходи в складі побутових
- “зелені” відходи
- будівельні відходи.
Крім того, можна принести, а також забрати собі:
- одяг, взуття
- аксесуари
- меблі
- побутову техніку.
-
Нагадаємо адреси ще двох центрів управління відходами:
- мікрорайон Виставка, вулиця Проспект Миру, 7 (полігон побутових відходів)
- мікрорайон Ракове, перетин вулиць Чорновола та Пілотська (“штани”), зупинка Ветлікарня.


