Днями в Хмельницькому обласному осередку ГО «Захист держави» провели особливий терапевтичний івент для жінок, чиє життя нерозривно пов’язане із захистом України — дружин наших воїнів та військовослужбовиць.
Під супроводом психологині ГО «Захист держави» Лілії Коцюк та за підтримки представниці районного осередку ГО «Захист держави» Олени Полянської, учасниці занурилися у процес емоційного відновлення. Через медитацію та арттерапію кожна змогла віднайти свій внутрішній образ сили, перенісши його на полотно, а разом із флористкою Мариною Безпалько далі втілити все у квітковій композиції.

Це був час щирих розмов та творчого розвантаження. Кожна квітка у створених букетах стала символом витривалості, а спільна робота допомогла перетворити переживання на ресурс для боротьби та життя.
«Кожна така зустріч — це не просто психологічна підтримка. Це можливість відновити внутрішню рівновагу та в процесі діалогу знаходити власні ресурси», — підкреслила Лілія Коцюк.

