24 Чер 2026, Ср

У Хмельницькому запровадили персональні премії для комунальників

Поширити

Цьогоріч кандидатів на відзнаку визначили у десяти номінаціях.

У Хмельницькій громаді вперше вручатимуть персональні премії кращим працівникам житлово-комунального господарства (ЖКГ). Як повідомив міський голова Олександр Симчишин, йдеться про грошову винагороду в розмірі 25 тисяч гривень.

Премії призначатимуть за вагомий особистий внесок у розвиток галузі ЖКГ, впровадження інноваційних технологій, підготовку молодих кадрів та сумлінну працю.

Цьогоріч кандидатів на відзнаку пропонували трудові колективи комунальних підприємств громади.

Премії присуджено у десяти номінаціях:

«Найкращий працівник теплопостачального господарства»;
«Найкращий озеленювач»;
«Найкращий дорожній працівник»;
«Найкращий працівник у сфері зовнішнього освітлення»;
«Найкращий двірник»;
«Найкращий працівник управляючої муніципальної компанії»;
«Найкращий працівник водопровідно-каналізаційного господарства»;
«Найкращий працівник із санітарної очистки»;
«Найкращий працівник у сфері громадського транспорту»;
«Найкращий енергетик».

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *