24 Чер 2026, Ср

З 15 лютого на водоймах області – заборона на вилов щуки

Поширити

Відповідно до Правил любительського рибальства з 15 лютого на водоймах області розпочинається заборона на вилов щуки звичайної у зв’язку з початком періоду її нересту. Про це інформує Хмельницький рибоохоронний патруль.

Зазначене обмеження вводиться з метою збереження та відтворення популяції щуки звичайної, яка є важливою ланкою водних екосистем. У період нересту ця риба особливо вразлива, тому її вилов може завдати значної шкоди природним запасам.
Заборона діятиме відповідно до Правил любительського рибальства та поширюється на всі рибогосподарські водні об’єкти Хмельницької області.

Хмельницький рибоохоронний патруль нагадує, що за незаконний вилов щуки звичайної в період заборони передбачена адміністративна відповідальність, а також відшкодування збитків, завданих рибному господарству України. Такса за незаконно добуту щуку звичайну становить 3 468 грн за одну особину.

Хмельницький рибоохоронний патруль закликає рибалок бути свідомими, дотримуватися вимог чинного законодавства та сприяти збереженню водних біоресурсів.

У разі виявлення фактів браконьєрства просимо повідомляти на «гарячу лінію»: 📞(068) 384-98-10.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *