24 Чер 2026, Ср

Президентська партія на Хмельниччині ініціює відкликання п’ятьох депутатів?

Поширити

Сьогодні Хмельницька обласна організація політичної партії «Слуга Народу» подала пропозицію про відкликання депутатів Кам’янець-Подільської міської ради за народною ініціативою. Мова йде про Сергія Ведернікова, Андрія Бойка, Дмитра Власюка, Валентини Борковської та Аракела Межлум’яна.

Як повідомляє “Незалежний громадський портал”,  рішення обласної організації носить рекомендаційний характер, остаточне ж буде прийняте на засіданні керівного органу – Політичній Раді партії.

«Ми вимушені були піти на такий крок, оскільки люди втратили зв’язок з партією, голосували на засіданнях міської ради у розріз з ініціативами та політикою Президента. І це не поодинокі випадки,» – прокоментував рішення політичної сили член партії «Слуга народу» Олександр Кондратюк.

У партії наголошують, що це не перше застосування імперативого мандату. Так, у грудні минулого року за поданням ПП «Слуга Народу» ексочільницю МСЕК Хмельниччини Тетяну Крупу було відкликано з депутатського складу Хмельницької обласної ради.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *