24 Чер 2026, Ср

На Хмельниччині зросла захворюваність на ГРВІ та грип

Поширити

Станом на 12 січня захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 на Хмельниччині зросла. Кількість пацієнтів протягом минулого тижня збільшилась на 1244 людини. Проте епідемічний поріг в області наразі не перевищений.

Про це розповів генеральний директор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

За його словами, протягом минулого тижня до лікарів за медичною допомогою звернулися понад 5 тисяч 600 хворих. Також зросла кількість госпіталізованих.

“Лікування в умовах стаціонару потребувало 233 пацієнти (на 78 більше). Понад половина з них — діти до 17 років. Тобто госпіталізовано 127 дітей, що на 42 пацієнта більше, ніж тижнем раніше”, – сказав він.

Як зазначив Микола Габрикевич, наразі захворюваність на ГРВІ та грип на Хмельниччині нижча за епідемічний поріг на 27,6 %.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *