Ансамбль ”Позитив” Полонської дитячої музичної школи взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв ”Таланти зими” та здобув Гран-прі.
Допомогла учасникам ансамблю у здобутті перемоги його керівниця Ірина Семенець.
”Це яскраве підтвердження таланту, наполегливої праці та любові до мистецтва.
Пишаємось нашими учнями й бажаємо нових творчих звершень, натхнення та гучних перемог!” – зазначили у Полонській музичній школі.

