24 Чер 2026, Ср

Реабілітація кулінарією: у Хмельницькому кухарі провели майстерклас для поранених правоохоронців

Поширити
Хлопці не тільки навчились професійно робити піцу та млинці, а й відпочили та поспілкувались у невимушеній атмосфері, – повідомляє #поліціяХмельниччини
Поліцейські та нацгвардійці, які зараз проходять лікування і реабілітацію у відомчому шпиталі, завітали до сучасного кулінарного хабу, який працює на базі ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг”

.

Під керівництвом досвідчених майстрів хлопці вчилися майстерно готувати піцу та солодкі млинці з різними начинками. А потім дегустували все з чаєм під невимушені розмови. І навіть взяли млинців з собою та пригостили побратимів, які не могли поїхати на майстерклас.
Захід організували психологи відомчого шпиталю спільно з колегами із сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Хмельницькій області.
— Приготування їжі дає позитивний терапевтичний ефект, — говорить Валентина Адамів, старший психолог ГУНП. — Особливо — робота з тістом. Це заспокоює, підвищує концентрацію та дарує гарний настрій.
Нагадаємо, що заходи з психологічної реабілітації реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, запровадженої за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Мета національної програми — надати допомогу кожному, чиє психічне здоров’я зазнало шкоди через війну.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *