24 Чер 2026, Ср

Подвійне весілля сестер-двійнят відбулося на Хмельниччині

Поширити
Подвійне весілля сестер-двійнят відбулося у Білогірській громаді, – повідомляє Суспільне Хмельницький.
Дівчата вирішили вийти заміж в один день, адже все життя були поруч і звикли проживати важливі моменти життя разом. Такий випадок у громаді — вперше.

За словами адміністраторки відділу ЦНАПу Білогірської селищної ради Алли Грень, святкову церемонію реєстрації шлюбу провели у місцевому адмінцентрі.

“Для нас це надзвичайна подія, адже весілля двох сестер-двійнят в один день — унікальний випадок для нашої громади. Ми дуже раді, що молоді обрали наш ЦНАП для реєстрації шлюбу. Такі історії запам’ятовуються надовго”, — зазначила Алла Грень.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *